Будівництво Легенда-Ф

нерухомість у Івано-Франківську

Будівельна компанія ТОВ «Легенда-Ф»  заснована та працює на ринку нерухомості з 2003 року. Напрямками діяльності компанії є будівництво та реалізація житлових, готельних та бізнес-проектів.

Будівельна компанія «Легенда-Ф» працює на ринку Західної України вже понад 14 років. Ми звели більше, ніж 30 тисяч квадратних метрів житлового та комерційного призначення. В Івано-Франківську компанія відома будівництвом таких об’єктів, як адміністративно-торгівельний комплекс«Легенда-Центр» з панорамним ліфтом на історичну частину міста Івано-Франківська, готельно-ресторанний комплекс «Легенда» по вул. Івасюка 25, багатоповерхові житлові будинки з громадськими приміщеннями по вул.В.Чорновола та вул.Незалежності.

На даний момент будівельна компанія ТОВ «Легенда-Ф» перша та єдина  в Івано-Франківську компанія, яка зводить дванадцяти поверховий  житловий будинок по вул.Бельведерська, 32-А, де використовується утеплення мінеральною ватою, внутрішнє водопостачання з нержавіючих труб,а також  гіпсова штукатурка KNAUF.

З нами — професійна команда будівельників, архітекторів та проектантів, які контролюють кожний етап будівництва, якість матеріалів і відповідність всіх сертифікатів на будівельно-оздоблюючі матеріали.

У перспективі будівельної компанії  ТОВ«Легенда-Ф» будівництво дванадцяти поверхового житлового будинку з підземною парковкою, комерційними приміщеннями та готельно-ресторанним комплексом на верхніх поверхах з краєвидом на найбільший парк міста. А також шістнадцяти поверховий житловий будинок на березі річки з розвиненою інфраструктурою та розважально-ресторанними  комплексами, відпочинковими зонами та дитячими майданчиками.

 

З приводу купівлі квартир звертайтеся за телефоном

+38 (066) 865 6565

 

Наші збудовані об'єкти

ГРК Легенда
вул.Івасюка, 25
АТК Легенда Центр
площа Ринок, 18-А
Житловий будинок
вул.Чорновола, 48
Житловий будинок
вул.Незалежності, 34-А