ЛЕГЕНДА LOFT

офісний центр

Офісний центр «Легенда-Лофт» знаходиться по вул.Бельведерській, 32-А і займає хол 1-го поверху, 11 та 12 поверха  будівлі. Даний центр завершений та здає офіси, офісні приміщення в оренду з 2017 року.

На 11 та 12 поверхах облаштовані та здаються в оренду офісні приміщення площею від 15 м2 до 41 м2. В кабінетах проведений сучасний ремонт з деталями геометричного характеру. Офіси облаштовані меблями, локальними лічильниками в кожному офісі та вмонтованим освітленням з світлодіодними лампами,є офіси з кондиціонерами. В кабінетах є доступ до мережі інтернет. З вікон приміщень проглядається чудова панорама, адже споруда розташована в центральній частині міста. Офісні приміщення ідеально підходять для розміщення турагенств, адвокатських компаній, агенств нерухомості, страхових компаній та інших напрямків комерції.

Холи 11-го та 12-го поверхів зроблені у стилі «ЛОФТ»  і є комфортними зонами для Вашого відпочинку.

Споруда облаштована якісними, сучасними ліфтами. Біля офісного центру є паркомісця, за якими ведеться відеонагляд. Також до Ваших послуг цілодобова охорона та послуги прибирання приміщень.

Офісний центр «Легенда-Лофт» — це є якісні та комфортні умови Вашої праці.

 

З приводу оренди приміщень та офісів звертайтеся за телефоном:

+38 (050) 433 8388

 

бельведерська 32 івано-франківськ • бельведерська 32а • бельведерська 32а • бц лофт  лофт бизнес центр  бц loft

Наша адреса: